Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC FORUM 2014 REDEFINE

Ankara JW Marriott
27 Kasım 2014

Bilişim ve İş Dünyasını, Yazılım Odaklı bir bakışla yeniden tanımlayın.
EMC Forum’a katılın!

Destekçilerimiz
Soru?

Genel Bakış

NEDEN EMC FORUM ?

En son gelişmeler, müşteri hikayeleri ve Bulut’a dair herşey EMC Forum’da. Uzmanlara ulaşın, müşteri hikayelerini ve uygulamaları izleyin, sektör ile buluşun. Kısacası, EMC Forum’da şimdi BT’yi yeniden EMC ile tanımlayın.

Adrian McDonald sizi EMC Forum 2014 dünyasına davet ediyor. Şimdi daha iyi ve daha büyük!

EMC Forum, işinizi yeniden tanımlamaya yardımcı, sizin için, sizinle tasarlandı. Videoyu izleyin ve EMC Forum 2014’de sizi neler bekliyor keşfedin!

Ankara JW Marriott

27 Kasım 2014
Ankara JW Marriott

Tarih:
Yer: Ankara JW Marriott, ÜCRETSİZ KAYIT
Adres: Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:1 Söğütözü, Ankara, 06520, Türkiye
Telefon: 90-312-248 88 88

vLab

Fuar alanında uygulanacak canlı vLab demoları ile son teknolojileri ilk siz deneyimleyin

İstasyonlar

vLab Demo Teknik İsim

Vlab Demo İçeriği

İstasyon # 1

EMC Data Domain Boost for Enterprise Applications: MS SQL

Endüstri lideri,tekilleştirmeli yedekleme platformu; Data Domain üzerine DD Boost yazılımı ile performanslı bir şekilde MS SQL yedek alma prosedürlerinin sunumu ve demo platformu

İstasyon # 2

Recoverpoint for VMs

Modern IT atlyapılarında standart hale gelmekte olan veri yedekliliğinin veri merkezi içerisinde ve farklı veri merkezleri arasında senkron veya asenkron olarak tamamen kullanıcı ihtiyacına göre belirlenebildiği, VMware ortamında klasik LUN temeli mimarilerden farklı olarak Sanal makina seviyesinde replikasyon yapma imkanı veren replikasyon mimarisinin incelendiği sunum ve demo platformu

İstasyon # 3

EMC Hybrid Cloud Solution v2.5 with VMware vCloud Suite

Mevcut altyapınızı Vmware ve EMC teknolojileri kullanarak etkin ve karmaşıklıktan uzak bir şekilde hibrit bulut mimarisine geçirmenize yardımcı olacak teknolojilerin anlatıldığı sunum ve demo platformu

İstasyon # 4

Introduction to the VMAX3 Family

Tamamen kullanıcı ve uygulama performans gereksinimlerine göre tasarlanan en yeni jenerasyon Enterprise seviye depolama ürünü olan VMAX3 ürününe gelen bakış ve demo platformu

İstasyon # 5

Deploying HADOOP with EMC Isilon and VMware

Büyük Veri (Big data) analiz yöntemlerinde gün geçtikçe önemi artan HADOOP mimarisinin EMC Isilon ve Vmware altyapısında çalışma detaylarının ve avantajlarının incelendiği sunum ve demo platformu

İstasyon # 6

Introduction to ScaleIO

Sunucular uzerinde bulunan tüm depolama bileşenlerinin mevcut ağ altyapısı yardımı ile bir araya getirilerek tek bir veri depolama alanı olarak gösterilmesi ile oluşturulan yüksek performanslı sunum katmanının incelendiği sunum ve demo platformu

İstasyon # 7

ViPR SRM v3.5 - Visualize, Analyze, Optimize Storage Resources

Mevcut depolama ortamınızı daha yakından izlemek ve optimize etmek icin tasarlanan VIPR SRM yazılımının sunum ve demo platformu

İstasyon # 8

VMware vSphere Integration with VNX2

Endüstri lideri mid-range depolama platformu olan VNX2 mimarisinin Vmware sanallaştırma platformu ile entegrasyonunun sunum ve demo platformu

İstasyon # 9

VPLEX 5.1 Simulator

EMC iş sürekliliği çözümü olan VPLEX mimarisini daha yakından inceleyebileceğiniz sunum ve demo platformu

Konuşmacılar

Binali Yıldırım

Binali Yıldırım

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, 2002-2014

Erzincan’ın Refahiye kasabasında 1955 yılında doğan Binali Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu ve daha sonra aynı bölümde yüksek lisans eğitimini gerçekleştirdi. Türkiye Gemi Sanayi Genel Müdürlüğü ve Türkiye’nin en eski tersanelerinden Camialtı Tersanesi’nde çeşitli kademelerde mühendislik ve yöneticilik görevleri aldı.

Eğitime büyük önem veren Binali Yıldırım, iş hayatının yanı sıra eğitimini de sürdürerek, 1990-1991 yılları arasında İsveç’te bulunan Birleşmiş Milletler Uluslararası Denizcilik Örgütü’ne ait Dünya Denizcilik Üniversitesi’nde Denizde Can ve Mal Güvenliği Yönetimi konusunda ihtisas eğitimi aldı.

Türkiye’ye döndüğünde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Deniz Otobüsü İşletmeleri (İDO) Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Binali Yıldırım, İDO’yu kendi alanında dünyanın en büyük kurumlarından biri haline getirirken, İstanbul’da toplu taşımacılığın denize kaydırılması yönünde önemli projelere imza attı.

İstanbul-Yalova ve İstanbul-Bandırma hatlarının açılması, Adnan Menderes ve Turgut Özal hızlı feribotlarının sefere konulması gibi icraatlar Binali Yıldırım döneminde hayata geçirildi. İstanbul’da 29 iskele/terminal, 22 deniz otobüsü ve 4 feribot ile İDO dünya devleriyle yarışır hale geldi.

Deniz toplu taşımacılığı ve turizme katkıları Binali Yıldırım’a uluslararası “Skal” kulübü tarafından verilen kalite ödülünü kazandırdı.

İstanbul 1. Bölge Milletvekili olarak 3 Kasım 2002 seçimlerinde parlamentoya giren Binali Yıldırım, kabinede Ulaştırma Bakanı olarak görev aldı. Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri olan ulaşım alanında gerçekleştirdiği etkin ve verimli çalışmaları milletin takdirini kazandı ve 22 Temmuz 2007 tarihli Genel Seçimlerinde Erzincan Milletvekili seçildi. 58. ve 59. Hükümetlerde Ulaştırma Bakanı görevini üstlenen Binali Yıldırım, Cumhuriyet Dönemi’nin en uzun süre görev yapan, en etkili Ulaştırma Bakanı olarak, dünyanın gıpta ile izlediği projelere imza atmayı sürdürüyor. Binali Yıldırım, AK Parti’nin ülke çapında oyların yüzde 50’sini alarak büyük bir başarıya imza attığı 12 Haziran 2011 seçimlerinde İzmir 2.bölgeden 1.sırada milletvekili seçildi. AK Parti’nin tüm Türkiye’yi kucakladığı bu seçimlerde İzmir’de eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın öncülüğünde puanını muhalefeti ciddi biçimde tedirgin edecek şekilde artırdı. “İzmir’de artık tek kale değil, çift kale maç oynanıyor” diyen Binali Yıldırım’ın bu kinayeli sözleri, hizmet bekleyen İzmirliler için gelecek adına sevindirici bir haber niteliği taşıyor.

Halen AK Parti Genel Başkan Danışmanlığı görevinde bulunan AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım, ulaştırma,haberleşme, alt yapı ve yatırımlardan sorumlu Genel Başkan Danışmanlığı görevini yürütmektedir. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 6 Temmuz 2011’de açıkladığı “Ustalık Kabinesi” olan 61. hükümette Binali Yıldırım, Türkiye'nin 71. Ulaştırma Bakanı olarak görev aldı. 8 yıl 2 ay boyunca Ulaştırma Bakanı olarak ülkeye büyük hizmetlerin kazandırılmasına vesile olan Yıldırım, bu göreve 4. kez getirilen ilk bakan oldu. Halen İzmir Milletvekili görevini sürdüren Binali Yıldırım 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri için İzmir'de Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı görevini 26 Aralık 2013'te Karaman Milletvekili Lütfi Elvan'a devretti.

Binali Yıldırım’a verilen fahri doktora ünvanları kronolojik olarak şu şekilde sıralanıyor:
20 Temmuz 2006 Girne Amerikan Üniversitesi, 19 Haziran 2009 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, 7 Mayıs 2010 Cumhuriyet Üniversitesi, 29 Eylül 2010 Yozgat Bozok Üniversitesi, 28 Şubat 2011 Anadolu Üniversitesi, 12 Eylül 2011 Erzincan Üniversitesi, 20 Eylül 2011 Kırklareli Üniversitesi, 23 Aralık 2011 Almanya Berlin Teknik Üniversitesi, 6 Haziran 2012 Pamukkale Üniversitesi, 22 Mart 2013 Okan Üniversitesi, 2 Aralık 2013 Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, ve 2007’den bu yana İsveç’te bulunan Dünya Denizcilik Üniversitesi Yönetim Kurulu Üyesi.

Evli ve 3 çocuk babası olan Binali Yıldırım, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Yekta Kopan

Yekta Kopan


1968 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Henüz çocuk yaşta, TRT Ankara Radyosu’nda seslendirme yapmaya başladı ve bu alandaki çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Öğrenim hayatı Ankara'da geçti. Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Yaşamına İstanbul'da devam eden Yekta Kopan'ın, öyküleri Hayalet Gemi dergisinde yayınlandı. 1998'de elektronik ortamda yayın yapan AltZine dergisinin ve ardından Türkiye’nin ilk çevrimiçi yayınevi olan Altkitap’ın kurulmasına öncülük etti. İlk kitabı Fildişi Karası 2000 yılında yayımlandı. Bunu Aşk Mutfağından Yalnızlık Tarifleri , Yedi Derste Vicdan Muhasebesi, Kara Kedinin Gölgesi ve Karbon Kopya, Bir de Baktım Yoksun, Kediler Güzel Uyanır adlı öykü kitapları ile İçimde Kim Var ve Aile Çay Bahçesi adlı romanları takip etti.

'Aşk Mutfağından Yalnızlık Tarifleri' 2002 yılında Sait Faik Hikâye Armağanına değer görüldü. 2007'de yayınlanan Karbon Kopya adlı öykü kitabı, aynı yıl Dünya Kitap Ödülleri'nde "Yılın Telif Kitabı" ödülünü aldı. Kitapta yer alan "Çevirenin Notu" adlı öyküsü, 2010 yılında "El Toreador" adıyla İngiltere'de, "The Lounge Companion Vol.2 - A Collection of Creative Writing" seçkisinde yayınlandı. Kasım 2009'da yayımlan Bir de Baktım Yoksun adlı öykü kitabı hem Yunus Nadi Öykü Ödülü'ne hem de Haldun Taner Öykü Ödülü'ne değer görülerek önemli bir başarı kazandı.

2006'da Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivali bünyesinde Tiyatro DOT tarafından sahnelenen ve bir İki Kişilik Bir Oyun adlı tiyatro projesinin metnini yazdı. Proje Almanya, İtalya ve Hollanda’da sahnelendi.

Dtv (Deutscher Taschenbuch Verlag) tarafından yayınlanan Alles Blaue, alles Grüne dieser Welt seçkisinde bir öyküsüyle yer aldı. Kitapları Arapça, Arnavutça, Bulgarca, Macarca’ya çevrildi. Daha Önce Tanışmış mıydık? adındaki e-kitabı altKitap tarafından okura ulaştırıldı.

Altı yaş öncesi için yazdığı ve Şilili ressam Alex Pelayo tarafından resimlenen çocuk kitabı “Burun”, 2009 yılında yayımlandı.

Kısa Film Jürilerinde, Antalya Altın Portakal Film Festivali Senaryo Destekleme Jürisinde ve Adana Altın Koza Film Festivali Ulusal Yarışma Ana Jürisi’nde göre aldı.

Altyazı sinema dergisinde sinema yazıları, Milliyet Kitap’ta kitap tanıtımları yazıyor. İstanbul Art News ve Ot dergilerinin yazarı olan Kopan, Granta Türkiye’nin de yayın kurulunda yer alıyor.

Kopan’ın son öykü kitabı İki Şiirin Arasında, Ekim 2014’te yayımlandı.

Dayne Turbitt

Dayne Turbitt

EMC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Yazılım Grubu Sorumlu Başkan Yardımcısı

Yazılım Grubu(ASD) EMEA Bölgesinden Sorumlu Başkan Yardımıcısı olan Dayne Turbitt, bölgede EMC'nin sektör lideri olan Yazılım Tanımlı Depolama portföyünün, satış organizasyonlarını oluşturmak ve yönetmekten sorumludur. Bu portföy, yeni nesil uygulamaları ve büyük veri analizlerini desteklemek için yeni veri hizmetleri sunarken, mevcut ve yeni depolama altyapısının yönetimini de kolaylaştırıyor.

Daha öncesinde Avrupa, Orta Doğu ve Afrika genelinde ASD için Bölge satış müdürlüğü yapmış olan Turbitt, buradaki satış hedeflerinini çeşitli stratejik kampanyalarla yakalayarak başarı elde etti. Bu süreçte EMC'nin ASD organizasyonuna liderlik yaparak, bu ekibi şirketin değer teklifi ve anlamlı gelir katkısına stratejik yaklaşım sağlayarak güçlü bir iş birimi haline getirdi.

Dayne Turbitt 2010 senesinde EMC bünyesinde çalışmaya başlamadan öncesinde, Londra merkezli BMC'de Üst Düzey Satış Yöneticiliğiyle pazarlama alanında faaliyetlerde bulunmuş ve Londra, Boston ve Tokyo merkezli PTC'de 9 seneyi aşkın tecrübesiyle öne çıktı. Aynı zamanda Johannesburg'da bir yazılım dağıtım şirketinde CEO olarak görev yaparak, burada üst düzey kurumsal yönetim alanında deneyim kazandı.

Turbitt Cape Town Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu.

Önder Sönmez

Önder Sönmez

EMC Türkiye Genel Müdürü

Önder Sönmez, Ağustos 2010’dan bu yana EMC Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdürüyor. 1999 yılından bu yana Microsoft Türkiye’de, en son Kamu Sektörü ve Kurumsal ürün satışından sorumlu direktör olarak görev yapan Önder Sönmez, 2009 yılında EMC Türkiye direkt satış organizasyonundan sorumlu Satış Direktörü oldu. Yüksek öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde yapan ve İstanbul Üniversitesinde İş idaresi dalında yüksek lisans yapan Sönmez, MBA’yini Toronto York Üniversitesi’nde gerçekleştirdi. Profesyonel iş hayatına AEG GE'de başlayan Sönmez, 1992-99 yılları arasında da merkezi Toronto’da bulunan Compaq Canada’da Satış Müdürü olarak görev yaptı. Microsoft’ta geçirdiği 10 yıllık süreçte şirket içinde farklı pozisyonlarda görev alan Önder Sönmez; 2003’e yılına dek Finans Sektöründen sorumlu satış müdürlüğü yaptı. Sönmez; 2003 yılından bu yana da Microsoft Kurumsal Ürünler Direktörü olarak görev yapıyordu. EPG organizasyonları konusunda da deneyimli bir isim olan Önder Sönmez’in ERP ve Sistem Entegrasyonları alanında bir çok ödül alan projesi bulunuyor.

Etkinlik Programı


09:15

Kayıt & Kahve İkramı


09:25

Açılış

Yekta KopanYazar

09:40

Hoşgeldiniz

Önder SönmezEMC Türkiye Genel Müdürü

10:05

Açılış Konuşması (Simültane tercüme olacaktır)

Dayne TurbittEMC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) Yazılım Grubu Sorumlu Başkan Yardımcısı

10:50

Sayın Binali Yıldırım
T.C. Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı (2002-2014)


11:00

Kapanış

Yekta KopanYazar

11:30

Kahve Arası


12:00

Elmas Sponsor : VMware
Herşey Sanal, Sanal Veri Merkezi Gerçek

Murat Mediçeler, Ülke MüdürüVMware

Elmas Sponsor : Lenovo
Birlikte Daha İyi: Kurum İçinde Yeni Tercih

Mert EkmekçibaşıKurumsal Müşteri Yöneticisi, Lenovo

Lenovo veri merkezlerinin şu andaki ve gelecekteki büyüyen ihtiyaçlarını ve bu giderek büyüyen pazarın güçlü Lenovo ve IMB Sistem x kombinasyonu ile nasıl elde tutulacağını tartışacaktır. Lenovo'nun heyecan verici kurumsal stratejisini duymak, kapsamlı ürün ve çözüm portföyümüzün müşterilerinizin sorunlu noktalarında büyümenize nasıl yardım edebileceğini görmek için gelin.


12:30

Platin Sponsor : Cisco
Hızlı BT’yi Hayata Geçiriyoruz

Baran KarakurtVeri Merkezi ve Sanallaştırma Satış Müdürü, Cisco

Platin Sponsor : GlassHouse
Veri Yedeklemeyi Yeniden Tanımlayın

Alper SaraççıBilgi İşlem Sorumlusu, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü
Neşe BayarMüşteri Yöneticisi, Glasshouse Bilgi Sistemleri

Küreselleşmenin hızla ilerlediği ve ekonomik anlamda sınırların ortadan kalktığı bir dünyada, bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişmeler, Türkiye ile diğer gelişmiş ülkeler arasındaki açığı artırmaktadır. Türkiye’nin bu açığı kapatabilmesi ve Bilgi Toplumuna ulaşabilmesi için devletin, gelişmiş teknolojiyi kullanması ve yeni bir yapılanmaya gitmesi gerekmektedir. Bizde havacılığın denetçi bir kurumu olarak teknolojik yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kurduğumuz sanallaştırılmış sistemlerin güvenliği ve sürekliliği bizim için önemli bu yüzden datamızı çok iyi korumamız gerekiyor. Emc forumda yer alarak hem EMC'nin yeniden yaratılan depolama dünyası hem de en büyük iş ortağı Glasshouse'un bu yapılanmaya katkılarını ve müşterilerine nasıl çözümler ürettiğini ilk elden görerek anlamak için kaçırılmaz bir fırsat olacaktır.


13:45

Öğle Yemeği

Bulut Altyapısı Bulut Mimarisi Büyük Veri ve Uygulamalar Veri Güvenliği

14:30

EMC Veri Depolama Stratejisi

Ebru ÖzgenSistem Mühendisleri Takım Lideri, EMC

Geçtiğimiz 30 yıl boyunca bilişim dünyası mainframe döneminden, internet dönemine geçişe, oradan da bulut bilişimin ortaya çıkışına ve mobil cihazlardaki patlamaya tanıklık ettik. Uygulamaların ve buna bağlı yazılımların sayısı binlerden milyonlara ulaştı. Hızla çeşitlenen bu yeni ihtiyaçlar, veri depolama endüstrisine inovasyonu ve pek çok önemli yeniklikleri getirdi. Bu sunumda, EMC’nin veri depolama stratejisinin pazar dinamiklerine göre nasıl şekillendiğini ve tek bir çözümün tüm ihtiyaçları karşılaması yerine her ihtiyaca farklı bir çözümün nasıl eşleştirildiğini inceleyeceğiz.

Yazılım Tabanlı Veri Merkezi

Sezgin AşkınDanışman, EMC

Sunucu sanallaştırmada elde ettiğiniz faydaların artarak devam etmesini, BT ihtiyaçlarınızı daha hızlı ve zahmetsizce devreye alabilmeyi ve yeni nesil uygulamalarınıza hazır bir ortam sunmak ister misiniz? Bu oturumda Yazılım Tanımlı Veri Merkezi (Software Defined Data Center) ile EMC’nin kendi SDDC deneyimini dinleyebilirsiniz.

Büyük Veri Analizi

Göksel OkayKıdemlı Sistem Muhendisi, EMC

Klasik Veri Ambarı yapılarından, Büyük Veri Analizine doğru yol alan günümüz BT eğilimleri çerçevesinde; Yüksek Ölçekli Verinin toplanması, yönetilmesi, paralel iş yükleri yaratılarak işlenmesi, hızlı bir şekilde verilerin bilgiye ve yeni nesil uygulama ihtiyaçlarına dönüşümünün işleneceği; “Büyük Veri Analizi Sunumu”

3. Platformda Güvenlik Yeniden Tanımlanıyor: İstihbarata Dayalı Güvenlik

Vedat FinzRSA

3.Platforma geçişle birlikte güvenlik konusundaki kaygılar giderek artmaktadır. Her geçen gün yeni bir siber saldırı haberinin duyulduğu günümüzde güvenlik yönetiminde de bir dönüşüme ihtiyaç duyulmaktadır. Önümüzdeki dönemde, giderek kurumların istihbarata dayalı güvenliğe geçmesi gerekmektedir.


15:00

Flash'ın Yeniden Tanımı; XtremIO

Gökçe ÖztürkDoğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu Bölge İş Geliştirme Müdürü, EMC

Yakın geçmişe kadar ALL-FLASH veri depolama sistemleri sadece yüksek performans beklentisi olup bütçe sınırlaması olmayan uygulama alanlarıyla sınırlıydı. ALL-FLASH sistemlerin kullanım alanları bu sebeple oldukça sınırlıydı. Baştan aşağıya sadece flash düşünülerek tasarlanan yeni mimarilerin mümkün kıldığı tekilleştirme ve sıkıştırma yöntemleri ile bugün diğer hibrit veri depolama sistemlerine kıyasla çok daha az adet flash disk ile yüksek kapasite ve performans verimi yakalayarak daha önce mümkün olduğu düşünülmeyen performans seviyelerini OPEX ve CAPEX maliyetlerini düşürerek yakalamak mümkün.

EMC Hibrit Bulut Çözümü

Cenk KulaçoğluKıdemli Sistem Mühendisi, EMC

Çoklu Protokol ve Analitik Kabiliyetli Veri Gölü, Isilon

Barış SaltıkKıdemli Sistem Mühendisi, Isilon, EMC

Verinin bilgiye dönüştürülmesi kazanç demektir. Bunu hızlı yapabilen firmaların ve kurumların hayatta kalıp, işlerini geliştirirken bunu yapamayanların çöküşüne özellikle son yıllarda oldukça sık şahit olduk. Günümüzdeki uygulama ve erişim yöntemlerinin çokluğu ve hızı geleneksel standartların ötesinde sınırları ve erişim kabiliyetleri olan veri depolama yöntemleri gerektirmektedir. Bilgiye dönüştürülmek istenilen verinin kırpılmadan, ilk formu ile hemen ulaşılabilir olması bir kurumun ne kadar çok kazanç elde edebileceği ya da hayat döngüsünün hangi aşamasında olduğunu belirleyecektir. Isilon ile Scale-Out Veri Gölü, veri depolama endüstrisinin lideri olan EMC’nin bu mücadeleye verdiği cevaptır.

Altın Sponsor : NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri
İş Sürekliliğini Yeniden Tanımlayın

Oğuz ErdoğuIT Direktörü, Merkezi Kayıt Kurumu
Cem Kotanoğlu Fi̇nans Sektörü Satış Direktörü, NGN Bilgi ve İletişim Hizmetleri
Aret TunçSistem Mühendisleri Takım Lideri, Merkezi Kayıt Kurumu, EMC

EMC, veri koruma sürekliliği ile ilgili stratejisine paralel olarak, iş sürekliliği, felaket kurtarma ve mobilite konularındaki yeniliklerini pazara sunmaya devam ediyor. VPLEX/VE isimli %100 yazılım tabanlı iş sürekliliği çözümü ve kritik uygulamalar için MetroPoint ile sunulan 3 veri merkezine dağıtılmış iş sürekliliği çözümleri bunlardan sadece birkaçı.


15:30

Altın Sponsor : BROCADE
Bilgi Teknolojilerinde Yenileşme İçin Brocade Veri Merkezi Çözümleri

Aylin KocaBölge Satış Müdürü, Brocade
Ufuk BarışBölge Satış Teknik Destek Müdürü, Brocade

Bulut, Mobil, Büyük Veriler ve Sosyal'in yakınlaşması, IDC'nin 3. Platform adını verdiği yeni bir Bilişim Teknolojileri dalgasının gelişmesini sağlıyor. Oturumda, Lifli Kanal, Ethernet Örgüsü, SDN ve NFV'yi ve bunları nasıl kendi 3 Platform stratejinize entegre edebileceğinizi ele alınacak.

Altın Sponsor : VCE
VCE Vblock - EMC Hibrit Bulut Kurulumunun En Hızlı Yolu

Burak UysalKıdemli Teknoloji Danışmanı, VCE

Bütünleşik altyapı pazarı trendlerini ve en hızlı şekilde bulut platformunu nasıl kurulacağı burada.

Altın Sponsor : MICROSOFT
Veri Merkezinin Dönüşümü

Atilla ErgökmenVeri Merkezi Teknolojileri Çözüm Uzmanı, Microsoft

Güncel endüstri trendleri BT kullanıcılarını her ne kadar özgür ve üretken kılsa da, BT yöneticilerinin işini bir o kadar zorlaştırıyor. Microsoft’un hızla dönüşen bu dünyada resmin iki tarafında yer alan profesyonellere nasıl yardımcı olabileceğini merak ediyorsanız mutlaka bu sunumu dinlemelisiniz.

Sanal Ortamlar için Veri Koruması

Bahadır KızıltanEMC

Artık her kurum birinci seviyede kritik uygulamalarını sanallaştırma platformları üzerinde çalıştırıyor. Bu durum sanal ortamların geleneksel veri koruma metodları dışında farklı yaklaşımlarla ele alınması zorunluluğunu doğuruyor. Bu sunumda, EMC'nin sanal ortamlarda çalışan uygulamalara özel olarak RPO/RTO temelli veri koruma stratejisi ve ilişkili çözümleri aktarılmaktadır.


16:00

Kahve Arası


16:30

Altın Sponsor : FORTE TEKNOLOJİ
Isilon-Pacs Entegrasyonu

Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi,Yr.Doç.Dr. Ayhan AkbalBilgi İşlem Müdürü
Barış SaltıkKıdemli Sistem Mühendisi, Isilon, EMC

Hızla gelişen teknolojinin sağlık sektörüne de büyük yansımaları olmakta. Büyük Veri ortamlarının başında gelen sağlık sektöründe, PACS tarafında katlanarak artan verilerin yönetimi, depolanması ve performanslı biçimde kullanılması rekabette önemli rol oynamakta. EMC olarak bu alanda Scale-Out NAS çözümümüz olan Isilon ürünümüz ile PACS ortamınzın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

BT Operasyonlarınızı yeniden tanımlayın

Zafer SaltıkKıdemli Çözümler Danışmanı, EMC

BT Kaynaklarınızı servislere dönüştürerek, teknolojik değişiminizi tamamlayın. Bu sunum, yeniden yapılanırken; insan kaynağı ve BT süreçlerinin nasıl dönüşeceği, BT hizmetlerinin yeniden nasıl paketleneceği ve bulut ortamlarında nasıl bir finansal yönetim izlenmesi gerektiği konularına değinmektedir.

Oracle Ortamlarınızın Yeniden Tanımlanması

Emin ÇalıklıSistem Mühendisleri Takım Lideri, EMC

Değişken Oracle iş yüklerini çok daha efektif bir biçimde adresleyip daha düşük maliyetle daha yüksek performans altyapıları kurabilirsiniz. Oracle Veri Tabanı için EMC'nin ispatlanmış çözümlerini keşfedin.

Altın Sponsor : FERA BİLİŞİM
InfoArchive: Kurumsal Arşivlemeye Bütünsel Yaklaşım

Ali Çakıcı, Genel MüdürFera Bilişim
Hayrettin MesutKıdemli Teknoloji Danışmanı, EMC

EMC InfoArchive, birleşik yapısıyla kurumsal gereksinimleri karşılayan, herhangi bir formatta, herhangi bir sistemden gelen yapılandırılmış veya yapılandırılmamış bilgiyi ve belgeyi saklayabilen bir arşivleme sistemidir. Gartner, operasyonel sistemlerde yüzde 60-80 aralığındaki bilginin etkin kullanılmadığını ölçümlemiştir. Kullanılmayan bu bilginin arşivlenmesiyle, sunucu, saklama, veritabanı yönetim sistemi lisansları, operasyonel işlemler gibi maliyetleri azaltabilirsiniz.


17:00

Sanal Ortamlar için Yeni Nesil Veri Depolama

Gökser GülSistem Muhendisi, EMC

Modern veri merkezinde vazgeçilmez bir standart hale gelen sunucu sanallaştırma ortamları ile EMC çözümlerinin birlikte çalışma noktaları ve bu entegrasyon sonucunda elden edilen faydaların ele alınacağı sunum

Yazılım Tabanlı Depolama

Moro HekimSistem Muhendisi, EMC

Günümüzde yazılım temelli veri depolama sistemleri ile farklı marka sistemlerinizi kolaylıkla yönetin, saatler süren işlemlerinizi dakikalar seviyesinde hızlandırın. Vipr ile beraber mevcut sistemlerinize obje,hdfs, raporlama gibi yeni özellikler ilave ederek veri depolama sistemlerinizi daha etkin kullanın. Vipr çözümü ile entegre ScaleIO ile sunucu alt yapınızı veri deoplama sistemine dönüştürüp ölçekleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Arşiv Altyapı Çözümleri

Serkan KantarcıoğluSistem Muhendisi, EMC

Sürekli yeni veri üreten ve aynı zamanda eski veriye erişmek isteyen tüm organizasyonlar için veri arşivleme kaçınılmaz bir süreçtir. Şirket politikası, yasal zorunluluk gibi gereksinimler, hem verinin uzun sureli saklanmasını hem de verinin istenildiğinde erişilebilir ve değiştirilemez olduğundan emin olunmasını gerektirir.

Arşiv amaçlı çözümler kullanmak, mevcut sistemlerin daha az kaynak tüketerek, daha verimli çalışmasını sağlar ve yatırım maliyetlerini düşürür. Sahip olduğu veri koruma özellikleri sayesinde verinin erişebilirliğini ve herhangi bir değişikliğe uğramadan saklanıldığını garanti altına alır.

Veri Yedeklemede Yeni Yaklaşımlar:
Exadata için EMC DataDomain ve Boost

Mustafa Kemal MurkalarYedekleme Ortamı Sistem Yöneticisi, Turkcell
Erinç MendilcioğluKıdemli Sistem Mühendisi, DPAD, EMC

17:30

Kurumsal Uygulamalar için Yeni Nesil Veri Depolama

Serhan TufanKıdemli Sistem Mühendisi, EMC

EMC VMAX ailesi, dünyanın en güçlü, güvenilir, kurumsal veri depolama sistemi çözümüdür, ve veri merkezi konsolidasyonu, kritik uygulamalar ve bulut bilişim için ideal platformdur. Bu sunumda yeni nesil VMAX ailesini daha yakından tanıyacak, benzersiz ölçeklenme, performans, kurumsal işyükü optimizasyonu, veri yedekleme entegrasyonu ve kolay yönetim gibi özelliklerini keşfetme imkanına sahip olacaksınız.

SAP Ortamlarınızın Yeniden Tanımlanması

Cenk ErsoySAP Uygulaması Konu Uzmanı, EMC

Dünyada birçok firma iş süreklerinin servis edilmesi ve bilginin “nerede ise eş-zamanlı” olarak çalışanları, müşterileri ve iş ortakları ile verimli paylaşımı için SAP çözümlerini kullanmaktadır. SAP iş uygulamalarının servis olarak sunulması SAP HANA ve büyük veri dahil olmak üzere bulut bilişim teknolojileri sayesinde mümkün olmaktadır. Bu sunum SAP HANA platformu ve EMC Hibrit Bulut çözümleri hakkında EMC stratejileri ve EMC çözümleri üzerine odaklıdır.

Uygulama Portföyünün Yeniden Tanımlanması

Oylum TağmaçMüşteri Çözümleri Yöneticisi, EMC

IDC araştırmasına göre, uygulamaların güncellenmesi klasik uygulama maliyetlerinden yaklaşık 30% tasarruf sağlamaktadır. EMC Profesyonel Hizmetler Ekibi olarak, bu oturumda, sizlerin uygulama portföylerinizi iş önceliklerinize nasıl uyumlandırdığımızı, uygulama özelinde bulut model seçimi; hızlı ve güvenli platform değişimini nasıl gerçekleştirdiğimizi ve uygulamaları bulut ortamına geçirerek ilgili kazanımları nasıl elde ettiğimizi aktaracağız.

Kamera Kayıt ve Analitiğini Yeniden Tanımlayın

Güray AlaaddinoğluKıdemli Sistem Mühendisi, EMC

Video kayıt sistemleri, fiziksel güvenlik sektörünün en büyük ve en hızlı büyüyen pazarıdır. Açık, esnek, kenardan (edge) merkeze (core) olan çözümler, sanayi gereksinimleri ve eğilimlerini değiştirecek, tercih edilen platformlar olarak ortaya çıkmaktadır.

Video kayıt sistemleri pazarını yönlendiren eğilimler ve video kayıt sistemleri çözümlerinde "neden EMC?” konusunda bilgi almak, EMC'nin küresel varlığını, EMC Video kayıt sistemi çözümlerinin, kenar (VNX-VSS) ve merkez (Isilon) deki rolleri ve yeteneklerini keşfermek üzere “Video Kayıt Sistemlerini Yeniden Tanımlayın”

Destekçilerimiz

Pan EMEA Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Distribütörler

Kayıt

Register Now!

How is software redefining the Data Center and business around the world? Register for EMC Forum today to join the discussion.

EMC İLE İLETİŞİME GEÇİNEMC İLE İLETİŞİME GEÇİN
Acil destek mi istiyorsunuz? EMC Satış Uzmanları sorularınızı yanıtlamak için sizi bekliyor.
EMC Müşteri Servis Profesyonelleri’ne hızlı ve direk erişim için Canlı Sohbet’i deneyin.
EMC ürünlerini, EMC Mağazası’nda keşfedin & karşılaştırın ve EMC’den veya EMC İş Ortağı’ndan fiyat teklifinizi alın.
Sizlere yardım etmek için buradayız. Satış sorgunuzu bize iletin. EMC Satış Uzmanı bir(1) iş günü içinde sizlere yanıt vereceklerdir.
Görüşmek mi istiyorsunuz ? EMC Satış Uzmanı ile görüşmek için arayın.